„Věříme, že třetí semifinále nebude poslední a že sérii vrátíme ještě do Lovosic a znovu vyprodáme halu,“ řekl sportovní manažer ambiciózního litoměřického klubu Lukáš Vobecký.

Parta ze severu byla v utkání číslo jedna blízko výhry, nakonec ho po remíze 2:2 ztratila 1:2 na penalty, v druhém podlehla 2:4 doma. Série se hraje na tři výhry.

„Psychicky nás asi trošku ty dvě porážky v naprosto vyrovnaných zápasech srazily, ale rozhodně nic nevzdáváme. Čeká nás opět vyrovnaný zápas. Trošku máme bohužel problém, se sestavou,“ uvedl Vobecký, ale konkrétní být z taktických důvodů nechtěl.

Soupeři se utkají v krátké době už počtvrté, těžko se překvapí. „Rozhodne, kdo na tom bude lépe fyzicky,“ uvedl manažer Litoměřic.

„V obou zápasech jsem byli většinu doby lepší, z tohoto pohledu je stav zasloužený. Velmi důležité bylo vítězství na hřišti soupeře, na druhou stranu jsme pořád opatrní a víme, že ještě není konec,“ uvedl pro portál efutsal.cz kapitán ERA-PACKu Chrudim Lukáš Rešetár. „Třetí utkání? Já očekávám podobně vyrovnaný zápas, jako byly oba předchozí. Jsme ve výhodě a soupeř nyní už musí. Hrajeme doma a budeme chtít potvrdit předešlá vítězství, ale víme, že nás čeká další těžké utkání,“ dodal kapitán favorita.

Futsalová liga:

Semifinále číslo tři:

Sobota, 7. dubna, 19:00:
Chrudim – Litoměřice
(stav série: 2:0)

Středa, 11. dubna, 20:15
Plzeň – Sparta Praha
(stav série: 1:1)