Právě závod na Ústecku je v plánu jako první, uskuteční se už o tomto víkendu. "Současná opatření dovolují sportování až šesti osob naráz, což nám otevírá možnost dokončit posledním závodem Ústecký krosový pohár," upřesnil hlavní organizátor Vladimír Růžička. Ten však musí závodníky, kteří se přihlásili či přihlásí na 7,3 kilometru dlouhou trasu, rozdělit do skupin po pěti. "Z časových důvodů je kapacita závodu 30 běžců. V sobotu i v neděli budeme startovat v 10.30, 12.10 a 13.45. Běží se bez startovného i bez cen, body do celkového pořadí budou účastníkům uděleny po vyhodnocení všech startů," upřesnil.

Pokud máte zájem se na závod přihlásit, stačí zavolat na číslo 605 138 376. "E-mail používám pouze na počítači v knihovně, kam se momentálně nedostanu, a tak prosím zájemce, aby se hlásili telefonicky," uvedl s úsměvem organizátor ze staré školy.

POSLEDNÍ BĚH ČEKÁ I KRÁLE STŘEDOHOŘÍ

Závěrečného běhu letošní sezóny by se měl dočkat i multizávodní seriál Král Středohoří. Ten sice musel několik tradičních podniků zrušit, Výběh na Lovoš se ale nakonec nejspíš uskuteční. "Současná opatření nám pravděpodobně dovolí tradičně poslední běh tohoto seriálu uspořádat. Start je naplánován na sobotu 12. prosince na 14. hodinu," řekl jeden z organizátorů Jan Řebíček. "Vyhlášení celkových výsledků seriálu se uskuteční podle aktuální situace," dodal s tím, že tradiční afterparty v Lovosicích je zatím nejistá a účastníci mají sledovat webové a facebookové stránky seriálu.