KAM O VÍKENDU ZA SPORTEM:
FOTBAL:
Divize B: Štětí – Březová (sobota 10.15)
I. A třída: Liběšice – Libouchec (sobota 13.30), Roudnice – Chuderov (neděle 16.00)
I.B třída: Pokratice-Litoměřice – Bezděkov (sobota 10.30), Bohušovice – Křešice (sobota 12.30), České KOpisty – Svádov-Olšinky (neděle 16.00)
Okresní přebor: Rovné – Černiv, Budyně nad Ohří – Dobříň, Libochovice – Lovosice B, Brňany – Libotenice, Dušníky – Litoěmřicko B, Úštěk – Lukavec, Žitenice – Malé Žernoseky (sobota 16.00)
III. třída skupina A: Sulejovice – Ploskovice, Křešice B – Liběšice B, Křesín – Vchynice, Radovesice – Třebívlice, Velké Žernoseky – Velemín (sobota 16.00), Úpohlavy – Milešov, Travčice – Čížkovice (neděle 16.00)
III. třída skupina B: Židovice – Lounky Chodouny (sobota 10.15), Bechlín – Kleneč, Račice – Hoštka, Bříza – Vědomice (sobota 16.00), Rovné B – Mšené Lázně, Straškov-Vodochody – Štětí B, Býčkovice – Polepy (neděle 16.00)
IV. třída skupina A: Prackovice nad Labem – Medvědice, Lovečkovice – Třebenice (sobota 13.00), Podbradec – Budyně nad Ohří B, Úštěk B – Libochovany, Zahořany – Libínky (neděle 16.00)
IV. třída skupina B: Střížovice – Bechlín B (sobota 13.00), Předonín – Podlusky, Kostomlaty – Vrbice-Vetlá, Dušníky B – Přestavlky, Ctiněves/Libkovice – Roudnice nad Labem B (neděle 16.00)
BASKETBAL:
I. liga: Slavoj Litoměřice – Sokol Vyšehrad (pátek 20.00)
2. liga: Litoměřice B – Rokycany (sobota 17.00), Litoměřice B – Mariánské Lázně (neděle 11.00)
Severočeská liga: Litoměřice C – Válečníci Děčín A (pá 17.30)
HOKEJ:
I. liga: Litoměřice – Třebíč (sobota 17.00)
HÁZENÁ:
2. liga: Lovosice B – Šťáhlavy (neděle 16.00)
HOKEJBAL:
2. liga: Killers Litoměřice – Rondo Teplice (neděle 16.00)

HRAJÍ TAKÉ VENKU:
FOTBAL:
ČFL: Chlumec nad Cidlinou – Brozany (neděle 10.15)
Krajský přebor: Jílové – Lovosice, Krupka – Litoměřicko (sobota 16.00)
HOKEJ:
Krajský přebor: Klášterec n. O. – Lovosice (sobota 17.00), Kadaň B – Roudnice n. L. (neděle 14.30)
BASKETBAL:
Severočeská liga: Skřívánci – Real Roudnice n. L. (pátek 18.30), Válečníci Děčín B – Lovosice (pátek 20.00)
BASKETBAL ŽENY:
2. liga: Brandýs – Slovan Litoměřice (sobota 16.30), Liberec – Slovan Litoměřice (neděle 9.00)