Od 30. června do 5. července v Litoměřicích své basketbalové schopnosti zlepšovalo celkem 106 hráčů a hráček nejen ze Slavoje Litoměřice, ale také z Ústí nad Labem, Teplic, Prahy, Strakonic, Chomutova a dalších měst. „Kemp byl velmi náročný na organizaci, poněvadž pro udržení kvality bylo zapotřebí zabezpečit nejen tréninkové plochy, ale také dostatečně početný a kvalitní personál. Naštěstí se vše podařilo uskutečnit podle plánu a na osmi sportovištích se o děti staralo bezmála 30 trenérů a pomocníků,“ poznamenal hlavní trenér tempu Jan Šotnar.

Kromě hlavního trenéra Jana Šotnara vedli tréninky další trenéři a hráči Slavoje BK Litoměřice, ale také bývalí odchovanci a hráči kteří přišli mládežnickým programem Slavoje. Mezi tyto hráče patřili Michal Šotnar a Jan Karlovský z Ústí, Šimon Ježek a Pavel Grunt z Děčína, Kuba Tůma z mistrovského Nymburka a v neposlední řadě hvězda naší reprezentace a hráč španělského Billbaa Ondřej Balvín.

„Během kempu sehrály děti také utkání proti trenérům a mohli se tak s výše zmíněnými hráči poměřit na palubovce,“ připomněl Jan Šotnar důležitou část programu. Všichni účastníci si tuto sportovní akci užili a organizátoři se už těší na další ročník.