Jablonec – Lovosice 69:64 (34:22)

Sestava a body: Pišlová 27, Punčochářová 12, Miková, Lahovská 7, Mrvíková 6, Janžurová 3, Šebová 2.

Začátek vyšel lépe domácím, oslabené Lovosice se dlouho zastřelovaly, ale hlavně perfektní souhrou v obraně získávaly míče a stahovaly bodový náskok Jablonce. Ve druhé čtvrtině se hostující tým opět nemohl dostat do tempa, dovolil domácím dávat laciné koše.

Nedařila se střelba a chyběl doskok pod oběma koši. Začátek třetí části hry byl bojovný. Lovosické hráčky nepustily domácí do jakékoliv akce, předváděly perfektní obranu a získané míče končily v koši.

Jablonec nedal pět minut ani bod, na druhé straně byla krásná spolupráce Miková – Pišlová a když ještě přidala Punčochářová v jedné minutě dvě trojky, byly domácí basketbalistky zralé na ručník.

Třetí část vyhrály Lovosice 23:9 a ještě stále to byl nadstandardně hraný basketbal. Poslední čtvrtinu začal lépe Jablonec, lovosické ženy ale nechtěly prohrát a dávaly do hry vše. Aktivní obranou nedovolily domácím jednoduchý koš. Na palubovce už se začalo silně jiskřit. Především po obranných zákrocích domácího týmu. A to byl konec pohledného basketbalu.

DSK Karlín – Lovosice 111:59 (53:26)

Sestava a body: Pišlová 15, Šebová 10, Miková a Punčochářová 9, Mrvíková a Janžurová 7, Lahovská 2.

Lovosické ženy hrály v nedělním dopoledni proti dosud neporaženému družstvu a podle výsledků se očekával poklidný průběh utkání, kdy si domácí zatrénují a hosté se pokusí odehrát utkání se ctí. Bodový rozdíl po první půlce již naznačoval jasné vítězství domácích. Celé utkání bylo odehráno velice slušně.

Vzhledem k malému počtu hráček a chybějícím silám, které nechaly na palubovce Jablonce v sobotu, hráčky Lovochemie nekladly velký odpor a soupeř v klidu dotáhl zápas do vítězného konce.