Druhý zápas, druhé vítězství. Prvoligoví basketbalisté Slavoje Litoměřice vstoupili do nového ročníku výborně. Tentokrát to ale měli na domácí palubovce proti Písku těžké. Jihočeši sahali po výhře, ještě několik minut před koncem vedli.

„Soupeř byl hodně silný, docela překvapil. Začali jsme dobře, v prvním poločase jsme vedli asi už o patnáct bodů, ale Písek náskok zlikvidoval a dokonce vedl. Naštěstí to Kroutil pěti body otočil,“ oddychl si domácí Jan Šotnar, který zaznamenal šest bodů.

Slavoj BK Litoměřice – Písek 68:66
(19:12, 34:26, 51:47)

Body a sestavy: Kroutil 14, Klimeš 13, Dvořáček 11, Zbroj 8, J. Šotnar 6, Žampach 6, Alič 5, Slunečko 5, Bambas, Klouda – Šlechta 19, Novák 11, Englický 9, Fait 8, Duda 6, Špičák 5, Běle 3, Musil 2, Říha 2, Hejda 1
Střelba 3 b.: 20/8:19/4. Střelba 2 b.: 33/11:45/22. TH: 32/22:17/10. Doskoky: 41:37. Chyby: 17:25. Rozhodčí: Kučera, Perlík.