V Ústí byla první čtvrtina celkem vyrovnaná, dívky účinně bránily a proměňovaly střelecké šance. Druhá čtvrtina však byla pro litoměřický tým pohromou. Nepodařilo se mu skórovat ani jednou a v obraně se nedařilo zabránit nejlepším hráčům ústeckého celku v jejich střelbě. Závěr byl sice vyrovnanější, ale už nic nezměnil na jasné prohře litoměřického Slovanu (62:24).

Ve druhém zápase dívky zabojovaly, podařilo se jim výborně ubránit klíčové hráče soupeře, které nepustily k výraznému skórování. Konečný výsledek byl tedy uspokojivý a hostující dívky se za porážku 34:24 rozhodně nemusí stydět. V obraně si pochvalu zaslouží především Katka Tmějová a Veronika Macelová.

V neděli přijelo do Litoměřic smíšené družstvo TJ DDM z České Lípy. Podle očekávání byl k vidění vyrovnaný zápas. Slovan nakonec vyhrál v obou duelech 43:35 a 49:38, čímž si upevnil první místo mezi dívčími a smíšenými družstvy. Výborně hrála Adéla Matoušková, i když některé její zákroky v obraně nebyly úplně čisté. Překvapením pro trenéry byl výkon nejmladší hráčky týmu Gábiny Tmějové, která se dobře uvolňovala pro míč a povedly se jí i některé zásahy v obraně. Pěknou hru předvedla i Míša Malecová.

Dalším soupeřem Slovanu bude chlapecký tým BK Děčín.