Nejprve Litoměřičtí přivítali tým Ďáblů z Prahy. Utkání mělo být bezproblémové, jenže se změnilo v těžký boj. První třetina nepřinesla žádnou branku a po druhé části to bylo 1:1. O vítězství 4:2 museli domácí rozhodnout až v závěrečném dějství, které vyhráli 3:1.

Po povinné výhře čekal Litoměřické souboj o druhé místo. V Benátkách se však představilo pouze jedenáct borců proti sedmnácti domácím. V první části udělali hosté dvě chyby, které je stály body. Killers dokázali snížit na 2:1, ale místo závěrečného tlaku přidali domácí před koncem třetí branku.

Před posledním utkáním základní části v Kolíně spekulovali Killers, koho si vybrat pro play off. Zda South Park Cows (dlouhodobě se proti nim nedaří), či mostecký Concept Team, kterému Killers nastříleli ve dvou zápasech 12 gólů.

Začátek duelu vyšel hostům náramně, hned v první minutě se ujali vedení. Domácí po jejich chybě vyrovnali, ale Killers znovu odskočili. Kolínští odpověděli a srovnat dokázali i potřetí v přesilovce pět na tři. V poslední periodě již žádná branka nepadla, a tak o zisku druhého bodu rozhodovala samostatná střílení. Až v šestém nájezdu doputoval balónek za záda litoměřického gólmana, takže domácí zvítězili 4:3.

Hokejbalisté Slavoj/Killers změří v play off síly s Concept Teamem Most. Sérii zahájí Litoměřice na svém hřišti již tento víkend prvními dvěma zápasy 2. a 3. dubna vždy od 16 hodin.