Začátek byl z obou stran opatrný a útočné akce končily na zformované obraně. Jako první se ve třetí minutě prosadili hosté, když využili nabídnutou přesilovku za špatné střídání domácího týmu. Další změnu skóre zaznamenali diváci před koncem úvodní části a opět to byla Slávia, která se mohla po dalekonosné střele radovat.

V prostřední části přebírali iniciativu hráči Lovosic LFP a začali si vytvářet postupný tlak, který vyústil v první gól. Třetí třetina se však nezačala pro domácí vyvíjet dobře. Místo, aby Lovosice vymazaly jednobrankový náskok soupeře, došlo u hráčů ke ztrátě koncentrace a následovaly čtyři laciné góly v řadě.

Díky bojovnosti celého týmu však došlo ještě ke zdramatizování utkání. Po gólech Malého, Voráčka a Kavalíra se začal soupeř o výsledek ještě strachovat. Domácí Lovosice měly několik dalších gólových šancí, ale nedokázaly je již proměnit.

Lovosice - Slavia Ústí 4:6

Branky:
Malý 2, Voráček, Kavalír – Bečvář 2, Vojta, Tuček, Žaloudek, Novák. Třetiny: 0:2, 1:0, 3:4.
Lovosice LFP: Zůna, Hillmich, Cikner, Voráček, Malý, Jirotka, Kavalír, Srpek, Vlk, Patrák, Reiser, Lustyk, Beran, Ježek, Kotán, Rudolf, Fišera.