V dorostenecké a juniorské kategorii oddíl zastupovala šestičlenná sestava. Jako první na žíněnku nastoupil dorostenec David Hozák do 55 kg, který se bez problémů probojoval až do semifinále. Nakonec se musel spokojit s bronzovou medailí.

„David startoval ve stejné hmotnosti i mezi juniory, kde opět získal bronz. Zlatou medaili v tomto seriálu, letos již druhou, vybojoval Miroslav Lorenc do 60 kg. Ve váze do 66 kg startoval David Vodička, který si spravil chuť po nevydařeném mistrovství ČR, když bez větších problémů dokázal vybojovat rovněž druhou zlatou medaili. Tímto výkonem si upevnil první pozici v žebříčku Českého poháru. Ve stejné kategorii startoval Jan Müller, jenž neuspěl v prvním kole. V hmotnosti do 73 kg měl oddíl také dva zástupce, Alexe Šparuka a Vítka Šobra. Více se dařilo Šparukovi, který se probojoval až do finále, v němž však nestačil na zkušenějšího reprezentanta Dědečka z Plzně a získal tak stříbrnou medaili. Těsně pod stupni vítězů skončil Šobr, když v boji o bronz prohrál a obsadil tak páté místo. Zisk pěti medailí na turnaji považuji za velký úspěch,“ uvedl trenér Tomáš Vytlačil.

V Týně bojovali na kvalitně obsazeném turnaji o postupová místa na MČR žáci a žákyně.

Z oddílu Sport Judo se o to pokoušeli čtyři závodníci. Mezi mladšími žákyněmi dokázala vybojovat stříbrnou medaili do 48 kg Petra Hájková.

V kategorii mladších žáků nastoupil Jan Hock v hmotnosti do 34 kg, v zápase o bronz těsně prohrál a celkově tak obsadil páté místo. Patrik Dlouhý, který se měl prát v hmotnosti 27 kg, nastoupil v kategorii vyšší, ale nepodařilo se mu postoupit úvodním kolem.

V kategorii starších žáků nastoupil Jan Špatenka, který po celkem vydařeném výkonu obsadil bodované sedmé místo.