OP I. třídy: 6. kolo: Libochovice B – Bohušovice A 0:18, Roudnice D – Terezín B 15:3, Štětí C – KBO Litoměřice D 15:3, Třebívlice A – Bechlín 18:0, Štětí D – Terezín A 10:8, KBO Litoměřice E – Roudnice C 8:1. 7. kolo: Terezín A – KBO Litoměřice E 9:9, Terezín B – Štětí C 9:9.

Úspěšnost jednotlivců: 1. Sirůček (Štětí D) 24 utkání, 23 vítězství, úspěšnost 95,83%, 2. Psota (Štětí C) 20, 19, 95%, 3. Šolar (Třebívlice A) 12, 11, 91,67, 4. Sedláček (Roudnice C) 24, 22, 91,67%, 5. Borecký (KBO Litoměřice E) 24, 20, 83,33%, 6. Friedrich st. (Terezín B), 27, 22, 81,48%, 7. Pizur (Terezín A), 28, 22, 78,57%, 8. Bartošek, 20, 15, 75%, 9. Kudera (oba KBO Litoměřice E), 24, 17, 70,83%, 10. Novák (Štětí D) a Plicka (Roudnice D), 24, 17, 70,83%.

OP I. třídy
1. SK Štětí C ⋌ 4 2 1 68:58 17
2. SK Štětí D ⋌5 0 1 73:35 16
3. TTC Roudnice C⋌ 5 0 1 62:46 16
4. Sokol Terezín B ⋌4 1 2 69:57 16
5. TTC KBO Litoměřice E ⋌3 1 3 77:49 14
6. TTC KBO Litoměřice D ⋌ 4 0 2 60:48 14
7. Sokol Bohušovice A ⋌3 0 3 63:45 12
8. Sokol Třebívlice A ⋌3 0 3 60:48 12
9. TTC Roudnice D⋌ 3 0 3 60:48 12
10. Sokol Terezín A ⋌1 1 5 56:70 10
11. SK Techn. Bechlín A ⋌ 0 1 5 29:79 7
12. Sokol Libochovice B ⋌0 0 6 7:101 6


OP II. třídy: 6. kolo: Roudnice E – Terezín C 13:5, Mnetěš – KBO Litoměřice G 12:6, KBO Litoměřice F – Štětí E 11:7, Prackovice – Hrobce 11:7. 7. kolo: Štětí E – Hrobce 13:5, Mnetěš – Terezín C 14:4.

Úspěšnost: 1. Bílek (Prackovice), 10, 10, 100%, 2. Nedbal (KBO Litoměřice F) 12, 11, 91,67%, 3. Kloub (Mnetěš) 17, 15, 88,24%, 4. Hanzlík (Roudnice F) 12, 10, 83,33%, 5. Skořepa (Prackovice) 12, 10, 83,33%, 6. Čenkovič (Štětí E), 24, 20, 83,33%, 7. Lehký (Lovosice C), 18, 15, 83,33%, 8. Král (Mnetěš) 24, 18, 75%, 9. Krug (Třebenice) 20, 15, 75%, 10. Vyskočil (Roudnice F), 12, 9, 75%.

OP II. třídy
1. Sokol Mnetěš A ⋌7 0 0 99:27 21
2. TTC Roudnice E⋌ 4 0 2 57:51 14
3. SK Štětí E⋌ 3 0 3 58:50 12
4. TTC KBO Litoměřice F ⋌3 1 0 43:29 11
5. Lovo. Lovosice C ⋌ 3 0 2 52:38 11
6. MěstoTřebenice A⋌ 2 1 2 44:46 10
7. Sokol Prackovice A ⋌ 3 0 1 32:40 10
8. Sokol Terezín C⋌ 1 0 5 36:72 8
9. TTC Roudnice F ⋌ 2 0 1 32:22 7
10. SK Hrobce A⋌ 0 0 7 38:88 7
11. TTC KBO Litoměřice G⋌ 0 0 5 31:59 5


OP III. třídy: 6. kolo: Roudnice H – Štětí G 3:15, Třebívlice B – KBO Litoměřice H 13:5, Štětí F – Terezín D 10:8. 7. kolo: Terezín D – Třebenice B 12:6.

Úspěšnost: 1. Pavlíček (KBO Litoměřice H), 20, 20, 100%, 2. A. Juristová (Štětí F), 20, 18, 90%, 3. Zdvořák (Terezín D), 24, 21, 87,50%, 4. Plšek (Štětí G), 16, 14, 87,50%, 5. K. Juristová (Štětí F), 20, 17, 85%, 6. Kožíšek (Terezín D), 23, 19, 82,61%, 7. Novotný (Štětí G), 16, 13, 81,25%, 8. Kopecký (Třebenice B), 20, 16, 80%, 9. Dvořák (KBO Ltm H), 24, 19, 79,17%, 10. Obereiter (Třebenice B), 16, 12, 75%.

OP III. třídy
1. Sokol Terezín D⋌ 6 0 1 88:38 19
2. SK Štětí G ⋌4 0 1 59:31 13
3. SK Štětí F⋌ 4 0 1 57:33 13
4. TTC KBO Litoměřice H⋌ 3 1 2 64:44 13
5. MěstoTřebenice B ⋌3 0 2 47:43 11
6. Sokol Třebívlice B ⋌ 3 0 2 53:37 11
7. TTC Roudnice G ⋌2 0 3 33:57 9
8. TTC Roudnice H ⋌1 0 5 26:82 8
9. TTC KBO Litoměřice I ⋌ 1 0 2 22:32 5
10. Sokol Libochovice C ⋌0 1 3 27:45 5
11. SK Štětí H⋌ 0 0 5 28:62 5