Ve sportovní hale v Lounech závodníci z oddílu Sport Judo Litoměřice nenašli přemožitele. V soutěži družstev proti Litoměřickým žádný jiný oddíl nenastoupil, a tak automaticky postupují na mistrovství republiky, které se bude konat 3. října v Prachaticích.

V soutěži jednotlivců se turnaje zúčastnilo celkem 50 závodníků. V kategorii dorostu získali zlaté medaile David Hozák do 55 kg, Miroslav Lorenc do 60 kg a Jan Franek do 66 kg.

Bronzovou medaili vybojoval Kamil Valenta ve váze do 73 kg. V kategorii staršího žactva díky výborným výkonům získali zlaté medaile Dominik Jiřík do 66, David Hozák do 55 a Jan Špatenka do 50 kg. Na druhém místě skončil Sanchir Batkhuyag ve váze do 42 kg.

Posledním litoměřickým závodníkem byl Lukáš Zimmermann, který ve váhové kategorii do 66 kg obsadil 5. místo. (tv)