V prvním zápase v Teplicích o utkání rozhodli ve druhé čtvrtině, kde dobrou obranou dovolili soupeři dát jen pět bodů a v poločase vedli 41 -26. V třetí čtvrtině šetřili litoměřičtí basketbalisté svého jediného rozehrávače Jana Šotnara, který nastoupil s chřipkou (Michal Šotnar nehrál pro nemoc vůbec) a na hře to bylo znát. Soupeř této situace dokázal využít a přiblížil se na dva body, ale to bylo z jeho strany vše. Po opětovném nastoupení Šotnara utkání dovedli do vítězného konce.

BK Teplice - Slavoj BK Litoměřice 60:67 ( 21-27, 26-41, 48-51)

Střelci hosté: Košárek 15, Šotnar J. 15, Šebo 12, Krupka 10, Peterka 6, Rubeš 6, Štěpánek 2, Bruzl 1, Prudký 0.

Utkání v Mostě měli basketbalisté Slavoje celý zápas pod kontrolou a velice taktickou hrou soupeře bez problémů porazili.

BK Baník Most - Slavoj BK Litoměřice 73:85 (17-18, 33-45, 51-64)

Střelci hosté: Šebo 24, Šotnar 16, Košárek 14, Krupka 10, Štěpánek 7, Rubeš 7, Prudký 3, Peterka 2.

Vítězstvími si basketbalisté Litoměřic upevnili vedení a příští víkend se po dlouhé době představí na domácí palubovce. V sobotu 14.2. od 17 hodin přivítají tým Berouna, který v domácím prostředí basketbalisty Slavoje porazil. V neděli dopoledne v 10.30 hodin hostí Litoměřice nebezpečné Strakonice.