Lovosice - Nepříliš přesvědčivé poslední výkony házenkářů Lovosic vyvrcholily sobotní porážkou s Hustopečemi.

14.12.2008

Extraliga házené: Lovosice - Hustopeče. Střílí Ondřej Havlovec.Foto: Patrik Pátek

HK Lovosice – Házená Hustopeče 21:23 (12:12)

Ty dokázaly s domácími držet krok po celou první půli, kdy se Lovosice utrhly maximálně na rozdíl dvou branek. Ve druhém poločase pohřbily naděje Lovosic neproměněné šance. Ve 21. minutě vedli domácí 20:19, pak ale sedm minut nedokázali vstřelit branku a soupeř otočil výsledek na 20:23. Domácí již jen snížili na konečných 21:23.

Nejlepší střelci Lovosic: Brecko 4/3, Miler 4, Jablonka 3

Nejlepší střelci Hustopečí: Diviš 8/5, Jochman 5, Semerád 3

Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/7, vyloučení: 3 (ČK přímá Miler, trenér Srba) – 3 (ČK přímá Jochman), diváků: 505

Autor: Radim Tuček

14.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
Videosouhrn Deníku – pondělí 22. ledna 2018

Moře trávy, tři zahradníci za mřížemi a Drahoš i Pavlásek na Slovácku: videa dne

Markéta Macháčková po proměně.
5

Proměna s Deníkem vrátila Markétě sebevědomí

První místo v celostátní soutěži získal Jakub Klíma z Litoměřic

Litoměřice - Namaluj svoji učitelku nebo učitele – takové bylo zadání stejnojmenné soutěže Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, ve které Litoměřice obsadily hned dvě z předních příček.

Zkontrolujte si své vodoměry, vodohospodáři varují před mrazy

Ústecký kraj – Severočeské vodovody a kanalizace (SčVK) varují před mrazem, který může poškodit vodoměry i vodovodní přípojky.

Ústecký kraj - Třináct dívek z Ústeckého kraje se účastní soutěže Dívka Talent 2018.

Malečov - Sezona začala už i v Tašově u Malečova. Sněhové podmínky jsou tu dobré díky umělému zasněžování.