Lovosice – Příbram 75:42 (35:25)

Sestava a body: Šebová a Punčochářová 12, Lahovská 11, Pišlová 9, Mrvíková 8, Udatná a Matulková 6, Miková 5, Lukášová, Blašková a Janžurová po 2.

Začátek dával za pravdu papírovým předpokladům, Lovochemie se ujala brzy vedení, i když v první čtvrtině byl z obou stran předváděn spíše „plážový“ basketbal. Přesto vedení Lovosic o devět bodů bylo více než zasloužené. Ve druhé části se hrál podobný basketbal. Lovosice nechaly svého soupeře střelecky vyniknout hlavně po zcela zbytečných technických ztrátách a mnohdy velmi špatné střelbě hlavně z pod koše. Nakonec se přece jen pod košem prosadila Lahovská, kterou bránila menší hráčka, a tak měla prostor pro střelbu.

Rozhodnutí padlo ve třetí části střetnutí, kdy domácí hráčky bodově svého soupeře doslova přejely. Příbram dala za tuto čtvrtinu totiž pouze čtyři body, na rozehrávce se začalo dařit Punčochářové i bodově a svou střeleckou mušku alespoň na chvíli našla i Pišlová.

Nakonec i poslední část jasně vyzněla pro Lovosice. Hostující družstvo se již nezmohlo prakticky na nic podstatného, snad až na konec, kdy lovosické basketbalistky zápas už spíše jen dohrávaly, ale i tak si zaslouženě připsaly další vítězství.