Lovosice – Plzeň 28:30
Úvod lovosickému výběru nevyšel, hosté rychle vedli o tři branky 4:1. Prostřídání domácí sestavy se vyplatilo, hra se vyrovnala a v 17. minutě byl stav 11:11. V dalším průběhu prvního poločasu se týmy střídaly ve vedení, ale žádný neodskočil o více než jednu branku. I proto byl po první části stav 16:16. Do druhého poločasu vstoupili domácí daleko lépe a postupně si vypracovali až pětibrankový náskok (40. min. – 23:18). Pak však přišel nepochopitelný střelecký výpadek, když v následujících minutách, i přes velké množství stoprocentních šancí, dokázali Lovosičtí skórovat pouze dvakrát. Soupeř toho využil a v 54. minutě vedl (25:28). V závěru se sice domácím házenkářům podařilo snížit na rozdíl gólu, ale v posledních vteřinách hosté své vítězství potvrdili.
V dalším kole hrají desáté Lovosice v Třeboni, která je jen o skóre před jediným zástupcem kraje v I. lize.

Sedmičky 3/3:3/3, vyloučení 1:4, poločas 16:16, r. Lorenc, Kasík.
Lovosice: Jakub, Maier – Jelínek 9, M. Házl 5, Vacek 5, Sýkora 3, Kučera 2, Pihík 2, Klimt 1, Krist 1, Jirsák.

12. SKP Fr. Místek ⋌0 0 5 119:152 0

Výsledky: KH Kopřivnice – Sokol Nové Veselí 32:23, SKP Frýdek Místek – Sokol Ostrava 26:28, HCB Karviná – Tatran Bohunice 39:17, HBC Jičín – Jiskra Třeboň 32:28, HK .A.S.A. Město Lovosice – TJ Lokomotiva Plzeň 28:20.