Téměř tradičními vítězi se stali P. Bartoš v Divizi 3 do 4000 ccm,V. Nosálek v obsahu do 1600 ccm a K. Kupec ve třídě Junior Buggy, kteří jezdí ve velmi dobré formě a mají skvěle připravené závodní stroje. Všichni jmenovaní závodníci jsou rovněž v čele svých divizí.

Ze závodníků z Litoměřicka byl tentokráte nejlepší ve špičkové formě jezdící Jiří Lipš, závodící v týmu Speed Han Roudnice nad Labem. V kvalifikačních jízdách obsadil postupně 3., 1. a 2. místo a vybojoval si tak start z první řady. Ve velmi ostré finálové jízdě pak stačil vybojovat konečné 6. místo.

Méně se již dařilo Petře Kramářové z Auto klubu Ředhošť, která se přes technické potíže v kvalifikačních jízdách a uražené kolo ve finále musela spokojit s místem desátým.

Svoji kvalitní standardní jízdu zajel další jezdec týmu Speed Han Lukáš Hanžl a vybojoval 4 body do své sbírky třináctým místem. Pro zdravotní indispozici nestartoval jezdec Auto klubu Ředhošť Jiří Fígl.

V průběžném pořadí si nejlépe vede P. Kramářová, která je na 6. místě, následuje J. Lipš, jenž je osmý, Fígl čtrnáctý a L. Hanžl patnáctý. Další závod se bude konat až ve dnech 9. a 10. srpna v jihomoravských Přibicích.