Počasí závodům přálo, i když se občas objevila kapka, nebylo nutné přezouvat na mokré pneumatiky. Na startovním roštu bylo celkem 21 vozů. Posádka MM Racing si v kvalifikaci vybojovala sedmé a dvanácté místo. Bohužel hned po startu prvního závodu se Martin Matzke dostal v zatáčce mimo trať a skončil v kačírku. ,,Po startu náhle odbočilo Porsche, které jelo přede mnou. Já jsem do něho nechtěl narazit, proto jsem Corvettu strhl ke kraji, kde byl obrubník. Pak už se nedalo vůbec zatáčet, skončil jsem mimo trať a nemohl se z kamínků vyhrabat zpátky,“ posteskl si jezdec po návratu do boxu. Vozu se kromě pár škrábanců nic nestalo.

Druhý den startoval z dvanácté pozice Jiří Skula a předával auto Matzkemu při povinném střídání v polovině závodu na deváté pozici. Martin Matzke pak dojel na skvělém šestém místě. „Po třetím kole jsem se začal dostávat dopředu, ale v poslední zatáčce se přede mnou roztočilo Ferrari. Musel jsem se mu vyhnout, dostal jsem se do štěrku, a tak ztratil asi pět míst. Je to škoda, Martin pak musel v druhé polovině vše dohánět, ale šesté místo po včerejší smůle je moc pěkné,“ usmíval se mladý sedmnáctiletý jezdec Jiří Skula.

Šampionát byl obsazen kvalitními jezdci, kteří tuto trať znají. Peter Kox s Lamborghini měl nejlepší čas okruhu, ale čeští jezdci si s ním také velice dobře poradili. Poprvé od začátku sezony nebyl žádný problém na autě, což si také pochvaloval šéf týmu Martin Matzke st. „Měli jsme neustálý problém s motorem, ale tento víkend vše fungovalo tak, jak mělo. Musím to zaklepat, snad už se začalo dařit.“

Divácká kulisa byla také výborná. V sobotu startoval na okruhu závod na 24 hodin ADAC Zurich 24H. Na startu bylo 222 aut všech možných značek. MM Racing se také představil v demo jízdě po slavném Nordschleife okruhu, který je svou délkou 20,7 kilometru velice divácky atraktivní. Při návštěvě německých fanoušků v týmovém stanu bylo nejvíce dotazů na maximální rychlost Corvetty, ale také na věk obou jezdců, který mnoho lidí překvapuje. Dalším podnikem, na který se roudnický tým chystá, je závod německého mistrovství, který se jede na okruhu Norisringu 28. června.