Starší dorost

Jičín – Lovosice 41:18

Domácí nastoupili v nejsilnější sestavě s cílem odčinit porážku z Lovosic a hlavně získat dva body, které by zaručily třetí místo v konečném pořadí. Hosté naopak nemohli počítat s nemocným Romanem Jelínkem. Drželi s domácími krok pouze do šesté minuty prvního poločasu, kdy byl stav 4:4. Poté se naplno projevila převaha jičínských hráčů a skóre narůstalo v jejich prospěch. V 15. minutě vedli 12:5, ve 23. pak 16:6. Ani ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, v pohodě hrající tým domácích neustále zvyšoval své vedení až do jasného vítězství.

Sedmičky 3/3:3/0, vyloučení 3:3, poločas 20:9, r. Kábrt, Vaněček.
Lovosice: Jakub, Marek – Havlovec 6, Taraba 6, M. Házl 2, Bucek 2, Kučera 1, Nezbeda 1, Řehák, Honzík, Pihík.

Jičín – Lovosice 28:18

Na palubovce vedoucího celku soutěže se hosté představili pouze se šesti hráči do pole a dvěma brankáři. Domácí byli jasnými favority, přesto Lovosičtí odvedli velmi statečný výkon a po většinu utkání hráli vyrovnanou partii. První branku zápasu vstřelili Jičínští, ale vzápětí šli do vedení hosté (7. minuta 3:4). Ještě ve 13. minutě byl stav 7:6. V rozmezí následujících deseti minut se domácím podařilo získat pětibrankový náskok (11:6), který udrželi až do konce prvního poločasu. Úvod druhé půle vyšel lépe lovosickému týmu, který dokázal snížit na rozdíl dvou branek (17:15). Ještě ve 49. minutě drželi Lovosičtí přijatelné skóre 21:17. Pak však hráčům došly síly a domácí v zvěrečných deseti minutách rozhodli o svém přesvědčivém vítězství.

Sedmičky 8/7:5/5, vyloučení 7:4, poločas 15:10, r. Kábrt, Vaněček.
Lovosice: Jakub, Marek – Řehák 6/2, Borovský 4, Kučera 3, Kadavý 3, Nezbeda 2, Jirsák.