Litoměřice – South Park Cows 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)

Branky: Čejka, Chvojka (Čejka), vyloučení 2:2, bez využití, střely 25:21.

V prvním utkání domácí dvakrát vedli, ale nakonec byl úspěšnější soupeř. „Byli jsme po většinu utkání lepší, v poslední třetině však hosté se štěstím srovnali a třetí gól přidali podle našeho názoru z ofsajdu. Rozhodčí ho ale uznali, takže jsme první zápas prohráli. To jsme byli psychicky hodně dole,“ přiznal kouč domácích Jiří Skřivánek. Ten nečekal, že by Killers, jako vítěz základní části, měli s osmým týmem takové starosti.


Litoměřice – South Park Cows 3:2 (0:1, 0:1, 3:0)

Branky: Hartman (Hubený, Čejka), Tomčal (Růžička), Hubený (Čejka, Podzimek), vyloučení 6:7, využití 2:1, střely 31:34.

Killers prohrávali od konce první třetiny, kdy hosté využili přesilovku. Pět minut před koncem druhé části už byl náskok Pražanů dvougólový. „To už jsem opravdu myslel, že je hotovo. Po dvou minutách třetí třetiny se ale trefil Hartman, pak využil přesilovku Tomčal a po něm i Hubený. Hosté znervózněli a začali faulovat, takže byli vylučovaní. Pak už jsme si vedení s přehledem pohlídali. Teď jedeme do Prahy s cílem minimálně jednou vyhrát,“ prozradil před dvěma víkendovými duely Jiří Skřivánek.
Čtvrfinále se hraje na tři vítězná utkání, případný pátý zápas by se hrál 1. května od 17 hodin v Litoměřicích.
Killers: Štembera – Haken, Růžička, Chvojka, Tomčal, Hovorka, Čejka, Moščic, Hubený, Hartman, Kohoutek, Rygl, Huslica, Drobný, Friml, Podzimek. ⋌