Litoměřické Béčko bojující o postup hostilo na domácí půdě TJ Lokomotivu Ústí nad Labem „A“, která byla v tabulce KP II na 4. příčce. Domácí byli v utkání jasnými favority, což potvrdil jednoznačně i vývoj zápasu. Za Slavoj vyhráli Černý, Kudera, Chaloupka Martin, Lácha Jan a Pospíšil. Remízy přidali Froněk, Šulc a Vydra. Celkově tak litoměřické Béčko deklasovalo hosty z Ústí nad Labem 6,5 : 1,5 a drží si v přeboru nadále první příčku se ziskem 19 bodů před Sokolem Litvínov 18b. a Lovochemií Lovosice 15b.

Litoměřické Céčko zajíždělo do Bystřan, kde hrálo proti místním Jezdcům „A“. Hra rovnocenných týmů bojujících o udržení byla napínavá, ale nakonec se hráčské umění a štěstí přiklonilo na stranu hostů. Za litoměřické vyhrál Kochánek, Vodička, Drbal a Florián, důležitou remízu přidal Rynda. Litoměřické Céčko tak těsným rozdílem zvítězilo 4,5 : 3,5 a drží si stále 7. pozici se ziskem 7 bodů a s tříbodovým náskokem před závěrečnou trojicí pronásledovatelů.
8. kolo, které je předposledním, se hraje 2. března a Slavoj Litoměřice „B“ (1. místo) zajíždí do Teplic na šachovnice Glaverbelu „B“ (5. místo) a Slavoj Litoměřice „C“ (7. místo) hostí na domácí půdě družstvo KC Kaskáda Bílina (6. místo).

V šachovém oddíle Slavoj Litoměřice proběhlo rozlosování oddílového přeboru mužů, kterého se zúčastnilo 8 hráčů. Není to moc zájemců, ale pracovní vytížení neumožňuje řadě hráčů se časově náročného turnaje zúčastnit. Přebor se hraje systémem každý s každým, s časovým limitem 1:15/40 tahů a potom 15 minut dokonce s časovou bonifikací na každý jednotlivý tah. Zatím byla odehrána tři kola, přičemž třetí včera navečer.

Výsledky prvních dvou kol:
1.kolo Kochánek – Wilhelm 0–1, Drbal – Chaloupka 1/2, Rynda – Florián 1–0, Vodička – Šulc 0–1.
Ve 2. kole byly tyto výsledky: Kochánek – Vodička 1/2, Šulc – Drbal 1–0, Chaloupka – Rynda 1–0 a Wilhelm – Florián 1–0. V průběžném pořadí jsou na čele Šulc a Wilhelm se dvěma body před Chaloupkou Františkem 1,5 b. Dále následují Rynda 1b, Drbal, Kochánek a Vodička 1/2 b. a Florián je zatím bez bodu.