Killers Litoměřice - Kert Park Praha 9:2 (3:0, 2:0, 4:2)

 

A soupeř přitom nebyl z kategorii jednoduchých, před utkáním mu patřila třetí příčka. Litoměřičtí od úvodu diktovali tempo, hosté se prosadili až na začátku poslední třetiny, kdy snížili. „Jenže my jsme vzápětí přidali další góly. Je škoda, že jsme znovu neudrželi nulu, ale tentokrát si za to může Štembera tak trochu sám. Ale to se po tak vysokém vítězství naštěstí nemusí řešit,“ usmíval se po utkání spokojený kouč Killers Jiří Skřivánek. Výsledek 9:2 ho však překvapil. „Čekal bych to spíš proti nějakému slabému celku. Hosté byli asi hodně zaskočeni, o tom svědčí i nezvyklý počet vyloučených. Zkrátka to neunesli. My jsme si ovšem nenechali nic líbit a chodili jsme na trestnou s nimi.“

Branky a asistence: Tomčal (Moščic), Čejka, Chvojka, Moščic (Chvojka, Haken), Kohoutek (Chvojka), Haken (Růžička), Hubený (Čejka), Haken (Trégr, Hartman), Huslica (Hlavsa). Vyloučení 12:16, bez využití, v oslabení 1:0, střely 24:19.

Killers Litoměřice: Štembera - Trégr, Hartman, Tomčal, Hovorka, Kohoutek, Hlavsa - Chvojka, Růžička, Haken - Čejka, Moščic, Hubený - Veselý, Drobný, Huslica.