Teplice – Lovosice 76:59 (24:27)

Sestava a body: Šebo 22, T. Malý 9, Daněk 8, Jakub Puchar 7, Jiří Puchar 5, Žižka a J. Malý 4, Bureš.

Hosté nepřijeli kompletní, ale v úvodních dvou čtvrtinách to vůbec nebylo znát. Po celou první část se hrál vyrovnaný basketbal, ani jedno družstvo se bodově od svého soupeře neodpoutalo. Nejchudší čtvrtina na body byla ta druhá. Nejenže hrály prim obrany, ale ani střelci se moc nevyznamenali, a tak v této části viděli diváci pouhých patnáct bodů, nicméně spokojenější po ukončení této části byli přeci jen basketbalisté Lovosic. Náskok tří bodů byl ale opravdu zanedbatelný.

Ve třetí části se dostali ke slovu trojkoví střelci domácích, hosté se víceméně spoléhali na Šeba, na kterého šla většina přihrávek. Teplice odskočily bodově od svého soupeře až mezi sedmou a devátou minutou, kdy hosté měli střeleckou krizi a jejich obrana byla více než propustná. Na začátku poslední části to byli ale hosté, kteří se dotáhli ke svému soupeři až na rozdíl tří bodů, jenže tentokrát jejich špatnou obranu domácí potrestali osmi body v řadě. Ukazatel skóre byl opět daleko více nakloněn domácímu týmu.

Ještě na dvě trojky se Lovosičtí ke konci utkání zmohli, ale Tepličtí si již výhru pohlídali a závěr utkání se dohrával již z pouhé nutnosti ukončit zápas v řádné hrací době.