Ďáblové Praha B – Killers Litoměřice 2:8 (0:2, 1:3, 1:3)

 

 

 

Parádní výkon předvedli hokejbalisté SHC Killers Litoměřice v utkání II. NHbL v Praze, kde hostovali na hřišti SK Ďáblové B.

Litoměřickým vyšel vstup do utkání, už ve čtvrté minutě vedli o dva góly. „Ve druhé třetině jsme sice díky povedené přesilovce a tvrdé ráně Michala Fabiána snížili na 1:3, ale o chvíli později nás soupeř vrátil na zem. Bleskově potrestal naše vyloučení a odskočil na 1:4. Zbytek raději moc nekomentovat. V čem Killers dominovali? Bohužel ve všem, kromě postu brankáře – tam nás tradičně podržel Honza Smejkal. Hosté hráli skutečně dobře – věděli o sobě, byli běhaví, důrazní, úspěšní na buly i v početní převaze. Snad jen v obraně několikrát zaváhali – naneštěstí jsme své šance neproměnili,“ litoval na svazových stránkách Martin Havelka z týmu poražených.

To kouč vítězů Jiří Skřivánek neskrýval spokojenost. „V podstatě klukům za dnešek nemám co vytknout. Snad jen to, že si nechali dát dva zbytečné góly, ale když se hodně vede, je celkem pochopitelné, že už se hraje mnohem uvolněněji.“

V sobotu hostí Litoměřičtí v Killers aréně od 15 hodin třetí Kert Park Praha B.

Branky a asistence Ltm: Chvojka (Růžička), Tomčal (Chvojka), Haken (Růžička), Chvojka (Růžička, Hartman), Hubený (Čejka), Hubený (Čejka, Moščic), Chvojka (Moščic), Čejka (Chvojka, Trégr). Vyloučení 8:5, využití 1:3, střely 25:40.

Litoměřice: Štembera – Trégr, Hartman, Hovorka, Tomčal, Hlavsa, Veselý – Chvojka, Růžička, Haken, Čejka, Moščic, Hubený.