South Park Cows – Litoměřice 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Do vedení se dostali v deváté minutě, kdy se parádním sólem blýskl Trégr. Po bezbrankové druhé části se v úvodu poslední dostal k míčku Růžička, který zužitkoval nahrávku Hartmana zpoza branky ve druhý gól. V desáté minutě vykřesali domácí v přesilovce naději, ale Killers těsné vítězství udrželi.

„Je škoda, že si Štembera nepřipsal nulu, za výkon by si ji zasloužil,“ chválil brankáře litoměřický trenér Jiří Skřivánek, který však mohl být spokojen s výkonem celého týmu. „Bylo to těžké utkání, rychlé i tvrdé, ale v rámci pravidel. Těší nás, že i tentokrát jsme měli minimum vyloučených, v tomto směru jsme se zlepšili. Tým drží pospolu a pomáhá nám to. Dokonce jsme v tabulce slušnosti vpředu, což už dlouho nepamatujeme,“ usmíval se Skřivánek při vzpomínce na minulé sezony, kdy Killers pravidelně tuto tabulku uzavírali.

V sobotu sehrají Killers domácí utkání s Rakovníkem (15), který dosud nebodoval. V neděli se představí na hřišti TJ Kovo Praha B.

Branky Ltm: Trégr, Růžička. Střely: 31:24, vyloučení 6:4, využití 1:0.
Litoměřice: Štembera – Růžička, Chvojka, Haken, Trégr, Hartman – Čejka, Hubený, Moščic, Hovorka, Huslica – Veselý, Hlavsa.