,,Víkend v Monze byl pro nás velice úspěšný. Martin byl se svým časem ze šesti jezdců druhý nejlepší v týmu. Jednoznačně to splnilo účel, kvůli kterému jsme nabídku přijali,“ řekl po závodě spokojený Martin Matzke st. Závodník měl možnost nasbírat zkušenosti v jiném závodě a porovnat práci mechaniků a celého týmu, který připravuje auto do seriálu kategorie GT2. „Pro mě to byla další zkušenost s novým autem. Myslím si, že jsem si dobře poradil, velkou výhodou bylo sekvenční řazení, což v Corvettě není, ale to není jediná věc, která se mi na autě líbila. Během neděle jsem si už na Ferrari tak zvykl, že jsem zajel v zahřívacím kole o dvě vteřiny lepší čas než v měřáku,“ řekl v cíli pilot Martin Matzke.

Jako druhý pilot ve voze Ferrari 430 GT2 jel majitel týmu RSV Motorsport Rony Severin, který si pochvaloval spolupráci jezdce a jeho přístup k závodu v Monze.

Dalším podnikem, kde jezdci MM Racing Martin Matzke a Jiří Skula naberou cenné zkušenosti, bude německé mistrovství ADAC GT Masters v Hockenheimu, které se jede již v neděli 14. října. Po tomto mistrovství bude následovat příprava Corvetty pro poslední závod sezony FIA GT 3 v Dubaji.