Starší žáci se vypravili na turnaj Ústeckého přeboru do Krupky, kde sehráli dva zápasy. Nejprve prohráli s FbC Vipers Most B smolně 6:8, když promarnili vedení 3:1. Obrat umožnili soupeři nedůslednou obranou, k rozhodující brance pustili Mostecké dokonce ve vlastní přesilovce.

Druhý zápas s FbK Prty byl však zcela v režii Lovosických. Soupeř se k ohrožení branky, hájené novou brankářskou posilou Jiřím Štvánem, téměř nedostal a lovosičtí střelci si na druhém konci hřiště otevřeli střelnici. Konečný výsledek 11:2 byl spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti.

Mladší žáci hostili turnaj nejvyšší krajské soutěže – Ústecké ligy mladších žáků – a nevedli si vůbec špatně. Přestože sestava byla kvůli velké marodce doplněna hráči elévů, vtrhli domácí na hřiště jako vítr a za chvíli vedli 3:1. Stejně jako jejich starší kolegové v sobotu i mladší žáci ztratili na chvíli koncentraci a prohrávali 3:4. Přesto však zabojovali a nakonec urvali bod za remízu 5:5.

Ve druhém zápase proti FbC Vipers Most se již výpadek koncentrace neopakoval, a přestože sebevědomý soupeř neustále dotahoval jednobrankové vedení domácích, nakonec se z těsné výhry 4:3 zaslouženě radovali lovosičtí florbalisté.