Starší dorost

Frýdek–Místek – Lovosice 22:24 (10:10). Sedmimetrové hody 3/2:3/3, vyloučení 1:3, r. Kijonka, Mikurda.
Ani jeden ze soupeřů v předchozích zápasech nebodoval, a tak případné body z tohoto utkání mohly být důležité pro další vývoj soutěže. Také proto byl začátek velmi nervózní a opatrný. Přestože hosté vedli 3:1, následně 5:3, v 17. minutě byl stav 6:6. V té době získali domácí herní převahu a ujali se vedení 10:6. Po time outu lovosických trenérů došlo ke zlepšení hry jejich svěřenců, kteří do konce poločasu srovnali na 10:10. Ve zlepšeném výkonu pokračovali hosté i ve druhé půli a brzy vedli rozdílem tří branek. Ve 45. minutě sice Frýdek srovnal na 15:15, ale Lovosičtí se nenechali rozhodit a opětovným zpřesněním hry znovu odskočili. Odolali i závěrečnému tlaku domácích, a tak po bojovném výkonu získali cenné dva body.
V příštím kole hostí Lovosice Duklu Praha.

Lovosice: Jakub – Jelínek 8/3, Honzík 6, Tobola 6, Bucek 2, M. Házl 1, Taraba 1, Divecký, Pihík.

Mladší dorost

Náchod – Lovosice 43:18 (22:10). Sedmimetrové hody: 0:4/3, vyloučení 4:2, r. Štrébl, Zych.
Do utkání nastupovali hosté bez dvou hráčů, kteří vypomáhali staršímu dorostu, z rodinných důvodů pak postrádali ještě další dva borce. Cílem tak bylo uhrát v oslabené sestavě co nejpřijatelnější výsledek. Ale už vstup do zápasu byl katastrofální. V páté minutě prohrávali Lovosičtí 6:0, v 19. minutě už 17:4. Po oddechovém času se tým přece jen trochu vzpamatoval, takže do poločasu snížil. Úvod druhé části byl vyrovnaný (37. min. 24:13), pak však začali hosté chybovat, což Náchod trestal z rychlením protiútoků. A protože hostující tým své šance nedokázal proměňovat, zápas skončil hrozivým výsledkem 43:18. Hostující družstvo nepodalo dobrý výkon a vyprodukovalo obrovské množství technických chyb. Za předvedený výkon lze pochválit snad jen oba brankáře, kteří svými zákroky zabránili ještě většímu debaklu.

Lovosice: Jůza, Tůma – Řehák 8/2, Kučera 3, Nezbeda 3, Dlouhý 2, Polášek 2/1, Kadavý, Mikš, Malý.