V úvodu měli sice domácí trochu více ze hry, ale inkasovali jako první. Hosté se pak v první třetině trefili ještě dvakrát, hokejbalistům Killers se podařilo snížit dvě a půl minuty před první sirénou. Ve druhé části domácí přidali, v přesilovce prostřelili gólmana Ďáblic podruhé. Stav 2:3 však nevydržel dlouho, Pražané znovu odskočili o dvě branky. Další využitá přesilovka Litoměřic přinesla třetí branku v síti hostujícího mužstva.

Do poslední třetiny vstoupili domácí s velkým odhodláním, ovšem nevyvarovali se hrubek, které soupeř s chutí trestal. Po tlaku sice ještě domácí stačili na další trefu ve své síti odpovědět, ale při power play inkasovali do prázdné branky šestý gól.

„Sehráli jsme smolné utkání, zbytečně moc jsme chybovali. Herní projev nebyl špatný, nasazení bylo uspokojivé, utkání se mohlo divákům líbit. Udrželi jsme nervy na uzdě a měli v zápase jen tři vyloučené. Na druhou stranu musíme smeknout před výkonem týmu z Ďáblic, který i s menším počtem hráčů ukázal svou sílu. Rozhodla první třetina a šikovnost soupeře, který nekompromisně trestal naše minely,“ litoval trenér Jiří Skřivánek.

SHC Killers Litoměřice – SK Bohemia Ďáblice 4:6 (1:3, 2:1, 1:2). Branky domácích: Haken (Friml), Trégr (Haken, Friml), Chvojka (Tomčal), Chvojka (Friml). Vyloučení 3:7, využití 2:0.

Litoměřice: Štembera – Trégr, Haken, Růžička, Friml, Chvojka, Hubený, Tomčal, Moščic, Hartman, Hofman, Šváb, Huslica, R. Skřivánek, Veselý, Hlavsa, Kauschitz.

Ve třináctičlenné tabulce patří litoměřickým hokejbalistům šestá příčka. Zítra sehrají Killers další utkání v Benátkách n. Jiz., doma hrají 28. září, kdy od 12.30 hostí ve 2. kole Českého poháru ještě v loňské sezoně extraligový celek TJ Kovo Praha. O den později nastoupí v duelu II. NHbL také doma proti Spectrum Praha (15.30). Už tuto neděli však nastoupí v Killers aréně ke své premiéře v I. NHbL mladší dorostenci, které čeká dvojzápas s TK Kovo Praha (11, 14.30).