V sobotním závodu dojeli piloti Martin Matzke a Jiří Skula na výborném čtvrtém místě a získali pohár za nejlepší umístění nových jezdců. V nedělním závodu jim patřila pátá příčka. Je to úspěch už vzhledem k tomu, že auto spolu z dalšími čtyřmi posádkami startovalo v neděli z boxu, protože nebyl dodržen limit pro výjezd na start.

„Piloti jeli výborně, je to historicky první závod, kde jsme získali cenné body a pohár. Tento závod potvrdil to, že jsme schopni jako tým dosáhnout špičkových výsledků a konkurovat ostatním,“ řekl vedoucí týmu Martin Matzke. I během tohoto závodu měl tým zpočátku obrovské technické problémy. Ve čtvrtek večer byl přímo na okruhu namontován opravený motor, ale bohužel při pátečním tréninku začal unikat olej a při další testovací jízdě byl motor opět neschopný dalšího závodu.

„Je to katastrofální práce motoráře, který motor do závodu připravoval. Když jsem se z vysílačky dozvěděl, že Corvetta opět nejede, byl jsem z toho zdrcen,“ dodal Matzke. Během páteční noci byl od německého konkurenčního týmu zapůjčen nový motor, a tak bylo možné nastoupit do sobotního měřeného tréninku. „Celý tým odvedl vynikající práci na hranici možností. Mechanici dokázali během noci vyměnit motor a připravit auto. Vzhledem k tomu, že už to byla druhá noční, jsem rád, že se vše stihlo a Corvetta se postavila na start, “ řekl inženýr týmu Petr Hadaščok.

Kopcovitá trať v Sachseringu přilákala i mnoho českých fanoušků. Ti si měli možnost prohlédnou v neděli dopoledne i technické zázemí týmu. „Když jsem poprvé viděl trať, tak jsem se zhrozil. Když jsem ale sedl do auta, musel jsem říct, že je to zatím nejlepší trať, na které jsem jel,“ usmíval se Martin Matzke ml.

Během víkendu jeli piloti dva závody, kdy se vždy v polovině střídali. „První závod byl úžasný, po startu jsem se dostal o pět míst dopředu. Martinovi jsem předával auto na páté pozici a ten závod dokončil na skvělém čtvrtém místě. Druhý závod startoval Martin a předával mi auto na páté pozici, ale já jsem už nedokázal více vozů předjet, protože jsem měl drobné problémy s řazením a udělal jsem několik jezdeckých chyb,“ dodal druhý pilot Jiří Skula.

Dalším podnikem je závod FIA GT3 v Brně, který začíná 22. září. MM Racing bude mít pro fanoušky připraven bohatý program v týmovém stanu.