Hrací systém každý s každým prověřil hlavně zásobu fyzických sil, což se u Lovosických projevilo hlavně v utkání s Českou Lípou, kdy se hrálo o první místo v turnaji. V prvním duelu dorostenky v sestavě Lahovská, Pišlová, Udatná, Týnková, Řezníčková, Veselá, Heřmanovská, Houdková, Reitzová a Miková nastoupily proti domácímu týmu (o ktg. mladší), takže se čekala povinná výhra. Ve druhém utkání proti Benešovu však lovosické hráčky neuspěly. Nedařilo se jim vůbec nic, dělaly až školácké chyby, a tak prohra byla zasloužená a mrzí o to více, že soupeřky byly věkově hodně mladé a skončily až na posledním místě.

Ve večerním utkání s K. Vary ale už předvedly hráčky z Lovosic pěkný kolektivní výkon, vycházely jim naučené akce, pod košem se dařilo Lahovské s Pišlovou. Bylo to velice pohledné utkání, zahrála si i Lenka Reitzová, věkem ještě starší žákyně. Dařilo se Houdkové, která se začíná prosazovat i dobrou střelbou. Na rozehře se ukázala v dobrém světle Udatná, střídala ji Miková. V obraně se prosadila Týnková s Veselou.
Poslední utkání turnaje bylo rozhodující pro konečné pořadí, lovosické basketbalistky v případě výhry mohly myslet na celkové prvenství. Ale únava ze sobotních bojů byla velká, děvčatům docházely síly a na hráčky z České Lípy nestačily.

Výsledky: Lovosice – Ústí n. L. 59:52, Benešov 49:54, Karlovy Vary 69:59, Česká Lípa 29:63.

Pořadí: 1. Česká Lípa, 2. Lovosice, 3. Ústí nad Labem, 4. Karlovy Vary, 5. Benešov.