Složení prvého mužstva se příliš nezměnilo, když jedinou výraznou posilou je přestup ústeckého Lukáše Dařílka, který v minulém ročníku hrál za Sokol Teplá, jenž nakonec spadl do divize. Dařílek patřil mezi nejlepší hráče žebříčku jednotlivců, a mohl by tudíž týmu pomoci k dosažení vysněného cíle. V mužstvu jsou dále Milan Perníček, Ladislav Koláček, Jaroslav Chvapil, Jiří Semerád, Petr Kalina a Milan Slabý.

Před zahájením sezony jsme v bohušovické kuželně potkali také Martina Vrbatu, který už minulý ročník hrál za druholigový KK Hvězda Trnovany. „Hrálo se mi po většinu utkání výborně, takže jsem plnil předpoklady, které do mne vkládali. Bohužel, cíle postoupit opět do I. ligy se nám nepodařilo dosáhnout. Bylo to pro mne určité zklamání. Pokud se nám to nepodaří ani tentokrát, a hodně může napovědět už podzimní část soutěže, chtěl bych se vrátit do Bohušovic a klukům pomoci dostat se do II. ligy,“ uvedl Martin Vrbata.

Hrací pořad SKK Bohušovice v první části III. ligy v domácím prostředí: 15. září od 10 hodin Bohušovice – Kuželky Neratovice, 22. září od 10 hodin Bohušovice – SKK Rokycany B, 6. října od 10 hodin Bohušovice – Jiskra Hazlov B, 20. října od 10 hodin Bohušovice – SKK Karlovy Vary, 3. listopadu od 10 hodin Bohušovice – Kuželky Holýšov, 17. listopadu od 10 hodin Bohušovice – Slavoj Praha B.

Zbývajícími soupeři ve III. lize, s kterými Bohušovičtí hrají v první části soutěže na jejich půdě, jsou: nováčkové Jiskra Šabina (Sokolovsko) a TJ VTŽ Chomutov, dále Slovan Karlovy Vary, Sokol Rudná a Kuželky Podbořany.

Bohušovický klub má ve hře i další dva celky. Mužská záloha zahajuje krajský přebor rovněž tuto sobotu od 14 hodin ve své kuželně proti Blíževedlům. Dorost v krajském přeboru zajíždí v neděli 16. září za Lokomotivou Ústí nad Labem.

V bohušovické kuželně hraje svá domácí utkání i třetiligový celek mužů Kuželky Neratovice, který má pouze svou dvoudráhu, což nesplňuje podmínky této soutěže. Svá domácí utkání i tréninky zde absolvují také lovosičtí kuželkáři.

Posledním zástupcem Litoměřicka v kuželkářských soutěžích je Sokol Roudnice n. L., který zahajuje krajský přebor v sobotu na půdě Sokola Ústí n. L. C. Doma se představí Roudničtí 22. září, kdy hostí SK Děčín B.