Nejlépe si vedl Michal Slanař, který v hmotnosti do 73 kg vybojoval 9. místo, když dvě utkání vyhrál a ve dvou byl přemožen soupeřem.

Další želízko Martin Veselý v kategorii do 100 kg, který je ještě dorostenec a byl na soutěži spíše na zkušené, vypadl hned v 1. kole.

Největší naděje se vkládaly do Libora Uhlíka v hmotnosti +100 kg, ale ten nakonec na tatami vůbec nenastoupil, protože se u něho projevilo zranění ruky z posledního turnaje.

Přesto litoměřické judo, resp. oddíl Sport Judo, dosáhlo v této věkové kategorii pěkného úspěchu, když reprezentační komise schválila nominaci Libora Uhlíka a Hany Kodešové (57 kg) na evropský šampionát, který se uskuteční na počátku října v Praze.

České judo zde bude zastoupeno v 10 kategoriích, čtyři hmotnosti dívek zůstanou neobsazeny, protože zatím žádná z českých judistek nedosahuje odpovídající výkonnosti.