Karatisté, kteří se přes čtyři kola Národních pohárů probojovali na MČR, se utkali ve finálových bojích o titul mistra. Z litoměřického EŠ-KC si vybojovali účast mladší žák Martin Lorenc, starší žákyně Nikola Kárníková, Hana Faltová, Tereza Kopřivová, juniorka Jindra Caháková, senior Eduard Šmidt, Tomáš Friedrich a seniorka Alena Faltová. Lorenc obsadil ve své soutěži kata 5. místo. Starší žákyně skončily v kata na 5. - 8. místě a v kumite byla Tereza Kopřivová čtvrtá. Caháková nejprve v kata vybojovala velmi pěkné druhé místo. Vzápětí si v kumite pěknými a vyrovnanými výkony došla pro titul. Podobně se Litoměřičtí mohli radovat z titulu, když Šmidt s přehledem zvítězil v kata seniorů. Friedrich přidal v kumite velmi pěkné čtvrté místo.
Za KTK Roudnice nad Labem bojovali na Zlínsku kadeti Jana Točínová a Michal Brlica, dále také junior Jiří Točín, který ale startoval v seniorech, neboť juniorská kategorie nebyla vypsána. Do seniorů postoupili ještě Petr Pouzar a Milan Fengl.
Největšího úspěchu dosáhl Brlica, který svedl velmi pěkné souboje v soutěži kumite a vybojoval stříbrnou medaili.V kata kadetek obsadila Točínová čtvrtou příčku.