Roudnice n. L.
V sobotu havaroval v centru Roudnice  34letý řidič jedoucí ve vozidle Ford hodinu po půlnoci. Zřejmě se nevěnoval plně řízení a při zapalování cigarety narazil s vozidlem do kruhového objezdu. Dechová zkouška na alkohol, ukázala  1,51 promile. Ke zranění nedošlo.

Levousy
Další opilý řidič havaroval v neděli odpoledne v obci Levousy. Tento řidič se pravděpodobně hodlal s vozidlem otočit a při tomto manévru sjel z vozovky na travnatou plochu, kde porazil dopravní značení. Následně vyjel zpět na komunikaci, kterou projel na druhou stranu a zde čelně narazil do zdi obytného domu. Při nárazu utrpěl lehká zranění. Dechová zkouška na alkohol byla pozitivní a 49letý řidič nadýchal 3 promile!

Nové Kopisty
V neděli ve večerních hodinách byla oznámena dopravní nehoda z obce Nové Kopisty. V tomto případě se jednalo o 21letého řidiče, kterým zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti s vozidlem vyjel mimo komunikaci a narazil do vzrostlého stromu. I tento mladík usedl za volant vozidla pod vlivem alkoholu. Dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 2,07 promile.

Při nehodě utrpěl řidič lehká zranění a hmotná škoda byla vyčíslena na 35 tisíc korun. Všichni výše uvedení řidiči jsou kromě porušení zákonů o provozu na pozemních komunikacích podezřelí z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a hrozí jim až tříleté vězení.
Uvedené dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.