Řidička v černé octavii přijíždějící z Lidické ulice kvůli autům jedoucím před ní prý přehlédla modrou značku přikazující řidičům odbočení vpravo do ulice Michalská. Při odbočování doleva pak porazila dopravní značku značící jednosměrnou komunikaci, která je na místě instalovaná nastálo.

Příkaz k odbočení vpravo nerespektují

Nebyla ovšem jediná, která si s jízdou po náměstí kvůli právě probíhajícím výkopovým pracím na jeho jižní straně nevěděla rady. Značku přikazující odbočení vpravo do Michalské ulice málokdo respektuje. Je umístěná nízko a navíc uprostřed vozovky. Řidiči ji snadnou přehlédnou. Druhá jejich část, a to převážně těch, kteří se potřebují dostat do části náměstí ke Komerční bance, ji radši nevidí.

Lidé si však shodně stěžují na celkové značení dílčí uzavírky náměstí od diecézního muzea k restauracím, která platí právě od čtvrtka. Upozornění se na ceduli v Lidické ulici objevilo ve středu, a to napsané fixou. Až včera odpoledne rukou psané písmo nahradilo strojové. Přechodné značení mají na starost firmy, které práce provádějí.