Osobní vozidlo zde narazilo do zdi. Náraz byl tak silný, že přivolaní hasiči museli zraněného osmadvacetiletého řidiče z dodávky vyprostit. Na vině je zřejmě mikrospánek.

Na místě zasahovaly hasičské jednotky profesionálních hasičů z Ústí nad Labem a Sbor dobrovolných hasičů Velké Březno, kteří byli na místě jako první.

Pravděpo­dobnou příčinou nehody byl podle dopravních policistů mikrospánek řidiče dodávky.

"Zraněný člověk byl v autě zaklíněný, jednotka jej vyprošťovala za pomocí hydraulických nůžek a rozpínáků. Na místě zasahoval vrtulník zdravotnické záchranné služby Ústí nad Labem. Jednotka z Velkého Března provedla asanci vozovky," uvedl Lukáš Marvan, tiskový mluvčí Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.

"Havaroval zde dodávkový automobil Ford Tranzit do kamenné zdi přímo v obci. Při narazu zůstal zaklíněný ve vozidle s vážně zraněnou nohou osmadvacetiletý řidič. Měl hodně velké štěstí, že byl připoután, jinak už nemusel být mezi živými. Náraz byl tak silný, že zdemoloval celou levou část vozidla“, upřesnil redaktorovi Deníku jeden z dobrovolných hasičů, který řidiče pomohl vyprostit z vraku vozidla.