V celém kraji se podílelo loni na nehodách 87 policejních vozů. Taxikářů bouralo jenom 13.

Nejvíce policejních nehod se událo loni v ústeckém okrese - 23. Je to logické, protože Ústí je největší město, je v něm i nejvíce policejních institucí v kraji.

Na druhém místě je Děčínsko s 21 nehodami policejních vozů. Je to též logické, pokud vezmeme v úvahu, že děčínský okres je z hlediska délky komunikací velmi rozsáhlý.

Teplicko s 15 policejními nehodami je na třetím místě. Mostecko s 10 a Chomutovsko se 7 policejními nehodami je na konci policejních nehod. Lounsko se 4 dopravními nehodami policejních aut dopadlo nejlépe.

Kromě policejních vozů se dopravních nehod zúčastnilo také 12 vozů různých složek ministerstva vnitra. Nejvíce případů bylo na Teplicku – 5 a na Mostecku – 3. Dva případy jsou Ústecka a po jednom z Litoměřic a Loun.

Mimo státních bezpečnostních složek jsou evidovány také nehody obecních a městských policií. Dohromady se jednalo v Ústeckém kraji o 14 případů. V teplickém okrese jde o 4 případy, po třech bylo v chomutovském, mosteckém a ústeckém okrese. Jedna nehoda je registrována na Lounsku.
Z ozbrojených složek se v Ústeckém kraji pohybovala též armádní vozidla.

Jak malá, a tím stále méně aktivnější je česká armáda, je vidět i z dopravních nehod. Pouze tři jsou evidovány na Lounsku a tři na Litoměřicku. Tedy v místech, kde jsou v Ústeckém kraji větší armádní jednotky.

Ještě méně nehod jde na vrub bezpečnostních agentur. Na ústecký okres připadají tři případy, dva jsou z Chomutovska a jeden z Litoměřicka.

Ale vraťme se k taxikářům. Nemusíte se bát s nimi jezdit, protože ačkoliv jejich živností je jezdit se zákazníky ve dne v noci, v celém kraji bylo evidováno jenom 13 případů.

Nejvíce nehod taxikářů evidují na Chomutovsku – 5 a 3 jsou evidovány na Mostecku. Po 2 nehodách evidují v Ústí a v Děčíně. Jeden taxík měl nehodu v Litoměřicích.