Po postupu z okrskového kola jsme s napětím očekávali, jak dopadne měření s nejlepšími školami okresu. Ve skupině jsme porazili postupně školy z Roudnice nad Labem 8:2 a Lovosic 2:0 a remizovali jsme v nervózním utkání s družstvem Mšené Lázně 1:1.

Skupinu jsme tak vyhráli a v semifinále na nás čekalo družstvo z Libochovic. Naši hráči v utkání dominovali a zvítězili jsme 4:1. Do finále se proti nám probojovala ZŠ Masarykova z Litoměřic, se kterou jsme se již utkali v okrskovém kole a tehdy zvítězili 7:2. Toto finále však bylo mnohem napínavější.

V takticky vedeném duelu se dlouho hrálo bez branek. Nakonec jsme ukázali větší vůli po vítězství a minutu před koncem rozhodl finále náš kapitán Matěj Živec. Náskok 1:0 jsme již udrželi a celý turnaj tak jako vloni vyhráli!!! Těšíme se proto na krajské kolo, které se bude hrát v Teplicích.

Družstvo hrálo ve složení: Vojta Jurman, Pepa Sluka, Matěj Živec, Kuba Kohák, Marek Krocker, Pavel Lečbych, Michal Foltýn, Tomáš Hoang, Zbyněk Příhoda, Honza Hartman a Martin Melen. Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Radek Pluhař, učitel Tv