Ta je autorkou písní a zpěvačka doprovázející se především na kytaru. V říjnu 2009 vydala své druhé autorské, kritikou velmi příznivě hodnocené, album Peřiny z vody, a to pod vlastním labelem Malé vydavatelství na plovoucí na kře. Za tuto desku byla v roce 2009 nominována na žánrovou cenu Anděl. Její debutové CD Žiju vyšlo v roce 2003.

Momentálně vystupuje buď sólově, nebo společně s flétnistkou Petrou Klementovou. V minulosti spolupracovala například s písničkáři Marcelem Křížem a Ivem Cicvárkem na folkově-alternativním projektu Panoptikum, z něhož v roce 2005 vzešla stejnojmenná deska. Podílela se na prvním českém celovečerním animovaném filmu Báječná show.

Účastnila se mnohých českých hudebních festivalů (Colours of Ostrava, Prázdniny v Telči, Porta, Zahrada aj.). Koncertovala na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a Nizozemí. V roce 2007 byla oceněna Cenou Rady města Jihlavy za originalitu a interpretaci vlastní hudební tvorby v oblasti akustické hudby přesahující hranice města. Vystudovala český jazyk a literaturu na Filozofické fakultě v Brně.

V současnosti moderuje hudební pořad zaměřený na regionální muziku v Českém rozhlase Region v Jihlavě a žije v Praze.