Bezva Fest zabaví jak ty nejmenší, tak teenagery, kamarády, ale i rodiče. Festival nabízí rozmanitý program pro všechny. Na dvou hudebních scénách vystoupí Pavel Callta, Mína, Sebastian, Like-it, Čiperkové a vrcholem akce bude vystoupení Mikolase Josefa. Součástí Bezva Festu bude Bezva Race – stometrová nafukovací dráha plná překážek, tu zahájí svým vystoupením youtuber Tary.

„Chtěli jsme udělat pro děti a rodiče něco jiného, nového, něco o čem děti budou vyprávět – to byl můj nejvíc nejlepší den,“ říká hlavní organizátorka Bezva Festu Adéla Marková. Na scéně Pohádkového altánu budou divadelní představení pro nejmenší, bublinová party, kouzla, soutěže, tanečky, pohádky a spousta dalšího. Nebudou chybět workshopy bubeníků nebo žonglérů, připravit se můžete na polštářovou bitvu nebo pistolkové souboje.

„Připravili jsme pro děti přes dvacet různých sportů, které si budou moci vyzkoušet, a třeba se jim začnou díky nám věnovat, a to je bezva. „Chceme je vytáhnout od počítačů, telefonů a sociálních sítí ke sportu,“ zmiňuje Dominik Kynzl, který má sportovní zónu na starosti. Děti si vyzkouší i velké množství zaměstnání, nebudou chybět hasiči nebo Nemocnice pro medvídky.

Všechny atrakce, workshopy, koncerty, divadla kreativní dílny jsou na Bezva Festu v rámci vstupenky zdarma.