„To bylo skvělé. Proto nyní se dokáži o koncertu bavit. Nedělám rozhovory před vystoupením. Nemusí se líbit a lépe je hodnotit koncert až po jeho konci," řekl Deníku Pavel Bobek.

Zpěvák nabídl v rámci svého turné věnovaného k 75. narozeninám a na jaře vydanému albu Kruhy nejen novinky, ale i známé hity z celoživotní kariéry.

„Písničky z nového alba se kupodivu líbily. Jsem rád, že staré písničky stále zůstávají v povědomí lidí. ale můj cíl je z nových písniček, které jsme i v Litoměřicích hráli, udělat takzvaně staré. Aby byly také tak populární, jako jsou ty třicet let staré," konstatoval Pavel Bobek.

Nové album Kruhy je sestaveno ze skladeb, ve kterých je český text „napasován" na originální anglosaskou hudbu.  „Jsou to americké písničky, které mám léta hodně rád a které dneska už skoro nikdo nezná a nezpívá. Určitě ne v češtině. Ale na albu jsou i dvě zcela původní písničky," připomněl Bobek.

Zpěvák koncertuje s kapelou Malinaband, které šéfuje Luboš Malina. Mezi textaře alba se zařadil například Robert Křesťan.