Zde se také zahájí vaření pravého maďarského guláše. V 10 hod. vystoupí sextet Prim a Viktor Preiss. V 11.30 se představí ZUŠ z Maďarska a ve 12.30 ji vystřídá ZUŠ Lovosice. Na 13. hodinu připravil DDM ELKO vystoupení Sváťova dividla v budově ELKA.

Ve 14 hod. už opět na Václavském nám. vystoupí Dechová harmonie společně s mažoretkami. V 16 hod. zahraje návštěvníkům Regius Band a v 18 hod. skupinaVitamín. Ve 20 hod. ji vystřídá kapela Paradox. Program Svatováclavské pouti bude probíhat i v lesoparku Osmička.

V 9 hod. jej otevře skupina historického šermu Lepus s ukázkou šermu, vojenského ležení a dětskými soutěžemi. V 10 hod. se v lesoparku uskuteční Kolečkyáda – soutěž pro všechny věkové kategorie na všem, co má kolečka.

V 11 hod. vystoupí rocková skupina Tam. Ve 13 hodin uvede skupina jezdců na koních Ordo Kromen divadelní představení „Jezdec z neznáma“ během něhož předvede strhující akce koní, souboje na zemi i na koni, rytířský turnaj tak trochu jinak.

Od rána je pro děti připravena možnost projížďky na koních. V 15 hod. vystoupí na Osmičce Janek Ledecký. V 17 hod. Rybičky 48. V 19 hod je vystřídá Jaksi Taksi a program na Osmičce uzavře v 21 hod. Independent Sunset.

Na lovosickém fotbalovém stadionu vystoupí během pouti od 13 hod. Karavana. V 15 hod. Marakas a v 17 hod. Jana Chládková a Pontiac. V 10 hodin se v kostele sv. Václava odslouží mše svatá, na které bude zpívat chrámový sbor a přednesena bude MISSA BREVIS OP. 9.