22. září se promísí v okolí litoměřického Mírového náměstí několik hudebních stylů.

Příznivci alternativní scény (bude u Máchových schodů) potěší vystoupení Pavla Faita – Drumtrek, Jablkoně, Sester Steinových, MCH Bandu či Tam Tam Orchestru.

Milovníci jazzu ( scéna bude na Dominikánském náměstí) se již nyní mohou těšit na Zuban Summer, Františka Kopa Quartet, Chicken soup, Jiřího Stivína & Co. Jazz Systém.

Zkrátka nepřijdou ani děti. Jejich Dětská a Revival scéna bude U Hvězdárny a vystoupí na ní Michal Nesvadba, Klouni, Dětská disco s Vláďou Barákem a Mach a Šebestová.

Ti, co si potrpí na svižnou moderní hudbu potěší Oxygen Energy stage (Kostelní náměstí), kde zahrají svoje sety DJ Michael Burian, DJ Orbith, a ústečtí mladí a talentovaní DJs Yoop, Marvando, Tonez, a Ludweek.

Nejen hudbou bude živo letošní Vinobraní. Pro všechny jsou připraveny kolotoče, pouťové a dětské atrakce. Ty budou na Tyršově náměstí. Otevřeno pro veřejnost bude i historické sklepení.

V historické části a v dobovém tržišti bude zase středověké muzicírování, kejklířské vystoupení, rytířský turnaj, dobové tance, katovo řemeslo či dobová řemesla. Více na www.vinobranilitomerice.cz.