„Už loni jsme rozhodli v poslední sekundě zápas s Karlovými Vary, asi takové momenty přitahujeme,“ culil se po zápase viditelně spokojený trenér domácího celku Daniel Tvrzník. Ten nepodléhal panice, ani když jeho celek ztrácel dva góly. „My jsme věděli, kde je chyba, nabádali jsme proto hráče k častější střelbě a větší aktivitě před brankovištěm soupeře.“

To začaly Litoměřice plnit hned od úvodu poslední periody. Hosté se z čím dál tím většího tlaku vymaňovali pouze za cenu nedovolených zákroků a Stadion z přesilových her nemilosrdně trestal.

Padesátá první minuta, využitá přesilovka, Oscar Flynn - 2:3. Minuta číslo 55, parádní přihrávka Kloze, zakončující Voženílek, vyrovnáno!

V euforii hrající domácí si schovali vítěznou trefu na moment, v němž už Slezané reagovat zkrátka nemohli. Opět přihrávající Kloz, tentokrát zakončující Kadlec a Kalich Aréna explodovala nadšením.

„V poslední periodě jsme hru stáhli na tři útoky a hru zjednodušili, z čehož pramenily fauly hostů,“ hodnotil dále Tvrzník. Frýdek-Místek měl v nohou zápas z Ústí, to ale podle domácího kouče roli nehrálo. „Mají mladý tým, myslím, že to nebylo nijak zásadní.“V sobotu míří Stadion k nováčkovi z Poruby, který zatím překvapuje. „Věřím, že je to soupeř, s kterým se bodovat dá,“ zakončil Tvrzník.