Domácí hokejistky prohrávaly už od třetí minuty, ale v deváté srovnala svým dalším gólem v sezóně Černá. Přesto šel do první pauzy spokojenější hostující výběr. Ten odskočil ve druhé části už na dvoubrankový rozdíl, jenže svěřenkyně Tomáše Dudka zabojovaly a dvěma rychlými góly srovnaly krok.

Na další úspěšnou trefu se pak čekalo až do 55. minuty, kdy domácí rozesmutnila dvanáctiletá naděje Kristýna Kaltounková 3:4.

V neděli 8. března (17:30) se Roudnice představí na Kladně.

Roudnice - Beroun 3:4

Branky a nahrávky: 9. Černá, 35. Bednářová (Horáková, Simiková), 38. Feixová (Pejšová, Beznosková) - 3. Dýcková, 15. Kaltounková (Součková), 35. Kaltounková (Pacalová), 55. Kaltounková (Dýcková). Rozhodčí: Koblischke - Kamp, Klepetko. Vyloučení: 6:11. Využití: 0:0. Třetiny:1:2, 2:1, 0:1. Diváci:64.

Roudnice: Soukupová - Pejšová, Richtrová, Bergerová, Černá, Bednářová, Horáková, Bláhová, Beznosková, Nováková, Simiková, Feixová.

6. HC Roudnice  18 1 1 1 15 42:113 6

Výsledky 18. kola:  Roudnice - Beroun 3:4, Litvínov - Plzeň 12:1, Kladno - Pardubice 6:2.