Kališníci znovu skvěle vstoupili do utkání a ovládli první třetinu 2:0. Na tříbrankový rozdíl navýšil Konečný, jemuž asistoval uzdravený Výtisk, krátce poté ale přišla i korekce domácího mužstva. Na zbylé branky si museli diváci počkat až do samotného závěru. Nejprve přidal pojistku do prázdné branky Svoboda, vzápětí se však prosadil i domácí Kružík. Jeho kosmetická úprava na 2:4 už ale nic neřešila.

Stadion si před reprezentační přestávkou udržel osmibodový náskok na první nepostupovou pozici, k dalšímu utkání nastoupí doma 17. února proti Porubě.

Hokej, Chance liga, 27. kolo:
Slavia Praha - Stadion Litoměřice 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 27. Kafka (Jaroslav Brož, Vlček), 60. Kružík (Vlček) – 5. Procházka (Jebavý), 7. M. Beran (Miškář, Urban), 22. Konečný (Výtisk, Válek), 60. T. Svoboda. Rozhodčí: Šindel, Zavřel – Komínek, Zídek. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 0. Střely na branku: 34:33.
Slavia Praha: Málek – Barák, Sedlák, Jeřábek, Buchta, Veber, J. Říha, T. Duda – Kuťák, Vampola (C), Šmerha – Kafka, Poletín, Kružík – M. Ondráček (A), Pšenička, Vlček – Tomica, Šteiner, Jaroslav Brož.
Stadion Litoměřice: Tomáš Král – Marcel, Baláž, Kremláček, Háva, Jebavý (A), Špaček, Výtisk (C) – M. Beran, Miškář (A), T. Svoboda – Procházka, Válek, M. Kadlec – Konečný, Urban, P. Svoboda – Jindra, M. Havelka, Berka.