Od roku 2018 oblékal šikovný útočník dres litoměřického Stadionu. Na kališníky odehrál dvě sezóny, v dlouhodobé části si připsal shodně stejný počet bodů. V ročníku 2018-2019 odehrál 53 utkání, v nichž 57 kanadských bodů za 24 nahrávek a 33 asistencí. O rok později nastoupil do 58 zápasů a znovu získal 57 bodů (25+32). V první sezóně za Litoměřice nastoupil také do 5 duelů v play-off, získal šest kanadských bodů za gól a pět přihrávek.

Na jaře 2020, kdy probíhající sezónu Chance Ligy přerušila pandemie nového typu koronaviru, dostal Korkiakosti od vedení stadionu Litoměřice nabídku na prodloužení smlouvy. Podle dostupných informací se rozhodl pro jiný kontrakt a se Stadionem se na pokračování nedohodl. „Markusovi děkujeme za odvedené služby a přejemu vše nejlepší v další hokejové kariéře a mimosportovním životě,“ stojí v oficiální tiskové zprávě na webu HC Stadion Litoměřice.

Markus Korkiakoski značnou značnou část své hokejové kariéry strávil v rodném Finsku. Jeho prvním zahraničním angažmá byl francouzský Štrasburg, za který odehrál 19 zápasů. Pak se přesunul na dvě sezóny do Litoměřic. Ve kterém dresu bude pokračovat, to zatím není zřejmé.