Od začátku července je led opět připraven a jako první ho využívá hokejový kemp pod vedením litoměřických odchovanců Radka Hamra a Martina Škouly. O Kalich Arénu se s nimi dělí účastník KHL Slovan Bratislava.

Ten využívá zázemí litoměřického sportoviště poprvé a jeho přípravný kemp potrvá do 16. července. Během této doby se budou hokejisté pod vedením hlavního trenéra Miloše Řihy st. věnovat především bruslení a nabírání fyzické kondice, sehrají také dvě modelová utkání (včera a 14. 7. od 17).

Slovan přijel v téměř kompletní sestavě a hokejoví fanoušci tak mohou v Litoměřicích potkat například Radka Smoleňáka nebo Václava Nedorosta.

Zajímavá jména se objevují i na hokejovém kempu Radka Hamra a Martina Škouly. Kromě dvou hlavních organizátorů se na ledové ploše v roli trenérů objevují i Marek Židlický, Milan Hejduk či Petr Přikryl.

První tým Stadionu se začne po dovolené připravovat v pondělí 25. července. O dva dny dříve do Litoměřic přijede reprezentační tým ČR do 19 let pod vedením hlavního trenéra Jiřího Dopity. Reprezentanti se budou v Kalich Aréně připravovat na mezinárodní turnaj v Drážďanech, kam se přesunou ve středu 27. července.