V domácím týmu zůstala z loňského druholigového kádru čtveřice Antal, Sailer, Bílek a Štěpán. Poprvé se v roudnickém dresu předvedl Pražák, Nestrašil (v minulé sezoně Řisuty) a Manhart (Kolín). V týmu Lovosic se představili také bývalí hráči Roudnice Josef Černý a Jiří Petrus.

Úvod nenabízel pohledný hokej. Bylo patrné, že oba celky ještě nejsou dostatečně sehrány. Do vedení se dostali domácí v deváté minutě Kopeckým. Další branka padla hned minutu poté, když se premiérově v roudnickém dresu trefil Manhart. Povedenou čtyřminutovku zakončil ještě Hlavička a domácí rázem vedli 3:0.

Několik šancí měl i hostující tým, ale Roudnici držel spolehlivými zákroky gólman Folk. V 27. minutě využil okénko v roudnické obraně Šindela – 3:1. Ale chvilku poté již Krob zvyšoval na 4:1, protože gólman Volf nedokázal zkrotit jeho střelu. O chvíli později vrátil Lovosice do hry bývalý hráč Litoměřic Horejsek.

Uklidnění pro domácí výběr přinesl hned na začátku poslední třetiny důrazný Manhart. Následně vstřelil svou druhou branku v utkání Horejsek, ale poslední slovo měl roudnický útočník Sailer, který byl důrazný při přesilové hře.

Roudnice – Lovosice 6:3

Branky: 9. Kopecký (Hlavička), 10. Manhart (Nestrašil), 13. Hlavička (Vostárek), 28. Krob, 41. Manhart (Nestrašil), 46. Sailer – 27. Šindela (Černý), 30. Horejsek (Haken), 48. Horejsek (Řežábek). Vyloučení: 7:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Třetiny: 3:0, 1:2, 2:1.